GIMİLOĞULLARI Paz. San. Tic. A.Ş. 2003 yılında İzmir/Türkiye'de gıda dışı ürün ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Şirket 5 çalışanla çalışmaya başlayıp bugün 600 kişiye ulaşmıştır. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 30.000 m2 kapalı alana sahip modern ve akıllı tesiste, yönetim, idari işler, üretim, depolama, zincir mağazalar perakende tedariği, ithalat ve ihracat operasyonlarını yürütmek üzere faaliyet göstermektedir. GIMİLOĞULLARI Paz. San. Tic. A.Ş birçok ulusal ve uluslararası zincir mağazaların ana tedarikçisi konumundadır. Kategori mağazaları için de proje bazlı ürünler sunmaktadır. Kaliteli ve ekonomik büyük ürün çeşidi, çok hızlı lojistiği, yurtiçinde yaygın mobil saha destek ekibi, firmalara özel proje ve çözümleri ile perakende sektörün önde gelen çözüm ortağıdır.

ÜRETİMLER, YATIRIMLAR VE İŞTİRAKLER

 Yılbaşı, Parti ve Eğlence Ürünleri

Yılbaşı ve dekorasyon ürünleri; yılbaşı ağaçları, kapı çelenkleri ve süs eşyaları, garlandlar, parti şapkaları ve setleri, kar spreyleri, konfeti, tombala, doğum günü seti gibi parti ve eğlence ürünlerinin Türkiye'deki tek üreticisi ve tedarikçisidir. Şirketimiz dünya çapında tanınmış ulusal ve uluslararası tüm zincir mağazaların yılbaşı ürünlerini tedarik etmektedir.

 Valizler, Spor, Seyahat ve Okul Çantaları

 Şirketin diğer ana üretimlerinden biri valizler, spor ve okul çantalarıdır. Modern ve yüksek kapasiteli tesisimiz BSCI kalite belgesi ile hizmet vermekte olup, üst kalite üretimler yapmaktadır. Şirketimiz bu ürün grubunda birçok ulusal marketin ve yurtdışı önemli marketlerin ana tedarikçisi durumundadır.

 Ev & Bahçe Mobilyaları

 Ev, bahçe, balkon, park, plaj mobilyaları ve aksesuarları ürünlerimiz arasında ana üretim ve tedarik zincirimizin halkalarından biri olmuştur.

Ev & Bahçe Tekstil Ürünleri

 Minderler, kırlentler, çarşaflar ve nevresim takımları, battaniyeler, hamaklar, pazar filesi, armut minder, plaj minderi gibi ev ve bahçe tekstilleri üretim ve tedarik portföyümüz arasındadır. Çok yüksek kapasiteye sahip tesisimizde özel dokuma ve baskılı ürünler butik olarak da üretilmektedir.

 Piknik, Mangal, Kamp ve Hobi Ürünleri

 Piknik, kamp vb. diğer iç ve dış mekân hobi ürünleri, barbekü ekipmanları, mangallar, mangal malzemeleri, spor ve kamp malzemeleri.

 Hırdavat

 Ev ve bahçe için ihtiyaç duyacağınız tüm hırdavat malzemeleri, el aletleri, tüm bant çeşitleri, saksılar, bitki toprağı, çocuk güvenlik ürünleri, oto ve bisiklet aksesuarları ve benzeri yüzlerce üretim veya fason üretim ürün.

Basınçlı Tüpler ve Kimya Dolum Tesisi

Antifrizler, antifrizli cam suları, oto bakım ürünleri, sprey boya, yağlayıcı spreyler, pas sökücüler, oto ve oda kokuları gibi birçok ürünü modern tesisimizde büyük adetlerde kendi markalarımız veya marketlerin kendi markaları ile üretip hizmet verilmektedir.

Aksesuarlar ve Hediyelik Eşyalar

 Ev ve bahçe aksesuarları, aydınlatma ürünleri, el yapımı cam, seramik ve porselen hediyelik eşyalar.

 Züccaciye

Mutfak ve banyo ürünleri; plastik, silikon, cam, metal ve porselen ev ürünleri.

Forbest Perakende Zinciri Mağazaları

 Forbest mağazaları işimizin başlangıç noktası olup, İzmir ve çevresinde yaklaşık 16 mağazaya ulaşan, 21.000 m2 kapalı alana sahip bir zincir perakende mağazasına dönüşmüştür.

KALİTE YÖNETİMİ VE SERTİFİKASYON

 Üretim tesislerimiz ve depolama alanlarımız BSCI, ISO, OHSAS, SEDEX, FSC gibi ürün kalite ve sistem sertifikasyonuna sahip olup global düzeyde ürün ve hizmet kalitesi için çalışmalarına devam etmektedir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuz, çalışma yöntemlerini belirlerken çevresel duyarlılıkların birincil öncelikli olarak değerlendirmesi gerekliliği düşüncesi ile yola çıkmıştır. Bu bilinç ışığında, imalatlarımızdaki her sürecin çevresel olarak sürdürülebilir, çevreye duyarlı ve iyileştirici yönde gelişimini amaç ve ilke olarak belirlemiştir.

Kuruluşumuz; aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda planlama ve uygulama stratejileri üreterek, çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir çevre için her alandaki potansiyel ve performansımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmektedir.

 

 • İlgili tüm yasal mevzuatta belirtilen standartlar uygulanmaya alınır.
 • Doğal kaynak kullanımını azaltmak için mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelinir.
 • Üretim ve Hizmet  faaliyetlerimizden kaynaklanan atıklar, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirilir.
 • Yatırım kararları alınırken, çevresel kıstaslar dikkate alınır.
 • Kurmuş olduğumuz Çevre Yönetim Sistemini tüm proseslerimizde uygulamakta ve  takip etmekteyiz.
 • Acil durum riskleri azaltılmaya çalışılır.
 • Çevreye katkı sağlamada başarılı olabilmek için ; müşterilerimize ,çalışanlarımıza ,tedarikçilerimize ve yerel yönetimlere, fabrikamızın çevresi ilgili oluşabilecek sorunlar, amaçlarımız, başarılarımız ve çevre koruma stratejilerimiz  ile ilgili bilgi aktarımını sağlamaktayız.
 • Komşularımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın çevre ile ilgili kaygılarını ve önerilerini dikkate alarak çevre faaliyetlerimizin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalara katkı sağlamaktayız. Bu amaçla projeler oluşturulur ve destek verilmeye çalışılır.
 • Çevrenin geleceğimiz için öneminin farkındalığını taşıyıp işletmemizin faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkisi eko-verimli çevre politikasını uygulayarak mümkün olduğunca düşük tutulmasını sağlamaktayız. Çevre kirliliği doğal kaynakları ve enerjinin mantıklı kullanımı sayesinde önlenmektedir.
 • Tüm faaliyetlerini çevreyi sürekli koruma, kirletmeme, kaynakları en az seviyede kullanma prensibi çerçevesinde planlar, gerçekleştirir ve bu çalışmalarını sürekli iyileştirerek sürdürmeyi hedefler.
 • Çevrenin korunması ile ilgili tüm yasal şartları ve uymayı taahhüt ettiği diğer şartları eksiksiz olarak sağlar ve bu şartların üstünde çalışmalar ile çevreye değer katan , sektöründe örnek kuruluşlardan olmayı amaçlarız.
 • Çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesi sağlanır.

ÇEVRE TAAHHÜDÜMÜZ

Yönetim Kurulu olarak;

Kurumumuzun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarımızla, sürekli gelişen bir çevre yönetim sistemimizin etkinliğinin hesap verilebilir düzeyde takip edileceğini ve raporlanacağını,

Çevre kapsamı ve stratejisi ile çevre politikası ve hedeflerinin uyumunun sağlanacağını,

Proseslerimizde yönetim sistemleri entegrasyonunun sağlanacağını,

Çevre Yönetim Sisteminin Amaç ve Hedeflerine ulaşmak için gerekli organizasyon, kaynak ve eğitim ihtiyacının sağlanacağını,

Tüm faaliyetlerin öneminin çalışanlarımıza duyurulacağını,

Taahhüt ederiz.