ŞİRKET PROFİLİ

GIMİLOĞULLARI Paz. San. Tic. A.Ş. 1992 yılında İzmir'de gıda dışı ürün ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Şirket 5 çalışanla çalışmaya başlayıp bugün 600 kişiye ulaşmıştır.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 20.000 m2 kapalı alana sahip bir tesiste yönetim, idari işler, üretim, depolama, toptan satış, zincir mağazalar perakende tedariği, ithalat ve ihracat operasyonlarını yürütmek üzere faaliyet göstermektedir.

GIMİLOĞULLARI Paz. San. Tic. A.Ş.; Migros, Carrefour, Metro Grubu, İkea, Watsons, A101, Şok, Toyzz Shop gibi ulusal ve uluslararası zincir mağazalarının ana tedarikçisi konumundadır. Koctaş, Boyner, Mudo Concept gibi diğer zincirler için de proje bazlı ürünler sunmaktadır.

YATIRIMLAR VE İŞTİRAKLER

Forbest Perakende Zinciri Mağazaları

Forbest zincir mağazalar işimizin başlangıç noktası olup, İzmir kentinde ve çevresinde yaklaşık 18 mağazaya ulaşan, 21.000 m2 kapalı alana sahip bir zincir perakende mağazasına dönüşmüştür.

ÜRÜN YELPAZESİ

Yılbaşı, Parti ve Eğlence Ürünleri

Yılbaşı ve dekorasyon ürünleri; yılbaşı ağaçları, kapı-pencere ve duvar çelenkleri ve süs eşyaları, garlandlar, parti şapkaları ve setleri, kar spreyleri, konfeti, bingo, tombala vb. gibi parti ve eğlence ürünlerinin Türkiye'deki en yüksek üretim kapasitesine sahip tesisiyle tek ana üreticisi ve tedarikçisidir. Şirketimiz dünya çapında tanınmış ulusal ve uluslararası zincir mağazalara tedarik sağlamaktadır.

Spor Çantaları ve Seyahat Valizleri

Şirketin diğer bir temel taşlarından biri olan spor ve okul çantaları ve seyahat valizlerinin üretimi, aynı zamanda Türkiye'deki en yüksek üretim kapasitesine sahip ürünlerin ana üreticisi ve tedarikçisidir. Şirketimiz dünya çapında tanınmış ulusal ve uluslararası zincir mağazalara tedarik sağlamaktadır.

Ev & Bahçe Mobilyaları

Ev- bahçe, park ve plaj malzemeleri ürünlerimiz arasında ana üretim ve tedarik zincirimizin halkalarından biri olmuştur.

Ev & Bahçe Tekstil Ürünleri

Minderler, kırlentler, perdeler, çarşaflar ve nevresim takımları, battaniyeler, hamaklar, pazar filesi gibi ev ve bahçe tekstilleri üretim ve tedarik portföyümüz arasındadır.

Aksesuarlar ve Hediyelik Eşyalar

Ev ve bahçe aksesuarları, aydınlatma ürünleri, el yapımı cam, seramik ve porselen hediyelik eşyalar.

Spor, Kamp ve Hobi Ürünleri

Piknik, kamp vb diğer iç ve dış mekân hobi ürünleri, barbekü ekipmanları, mangal setleri, spor ve kamp malzemeleri.

Hırdavat

Ev ve bahçe için ihtiyaç duyacağınız tüm hırdavat malzemeleri; bitki toprağı, çocuk güvenlik ürünleri, araç ve bisiklet aksesuarları.

Züccaciye

Mutfak ve banyo ürünleri; plastik, silikon, cam, metal ve porselen ev ürünleri.

Kimyasallar

Basınçlı tüpler, yağlama spreyleri, pas sökücü spreyler, boya spreyleri, donma önleyici oto cam suyu.

KALİTE YÖNETİMİ VE SERTİFİKASYON

Üretim tesislerimiz BSCI, ISO, OHSAS, SEDEX, FSC gibi ürün kalite ve sistem sertifikasyonuna sahip olup global düzeyde ürün ve hizmet kalitesi için çalışmalarına devam etmektedir.